Skyddsombud

Intresserad av att bli skyddsombud? anmäl ditt intresse här via vår mejl

                                                                                                 

Uppdrag Namn Avdelning Telefon E-post
HSO Pierre Berg HSO Kontoret 073-429 09 49 pierre.berg@barilla.com
SO Daniel Kjellberg Skiftlag 1    
SO Tony Iversen Skiftlag 1   tony.059010655@telia.com
SO Patrik Jonsson Skiftlag 1   patrik.jonsson@barilla.com
SO Siri Byström Skiftlag 2   siri.bystrom@barilla.com
SO Elmer Lindström Kvarn/lag 3  073-049 78 70 elmer58@telia.com
SO Barbro Kempe Skiftlag 3   barbro_m72@hotmail.com
SO/RSO Stefan Wahrendorf Skiftlag 4 070-300 28 94 stefan.wahrendorf@barilla.com
SO Leif Kuhlin Skiftlag 4 070-241 76 96 leif.kuhlin@barilla.com
SO   Skiftlag 5    
SO Ismo Hietala Underhåll/El-Mek 073-429 08 79 ismo.hietala@barilla.com

HSO = Huvudskyddsombud RSO = Regionalt skyddsombud